Republican Candidates for the 2020 General Primary

(Printable List)

Kane County

FOR PRESIDENT OF THE UNITED STATES
(Vote for ONE)

Donald J Trump

Roque "Rocky" De La Fuente

FOR COUNTY BOARD CHAIRMAN
(Vote for ONE)

Chris Lauzen (Withdrawn)

David J. Rickert

FOR COUNTY CIRCUIT CLERK
(Vote for ONE)

Thomas M. ("Tom") Hartwell

FOR COUNTY AUDITOR
(Vote for ONE)

Terry Hunt

FOR COUNTY CORONER
(Vote for ONE)

L Robert Russell

FOR COUNTY RECORDER
(Vote for ONE)

Sandy Wegman

FOR COUNTY STATES ATTORNEY
(Vote for ONE)

Robert "Bob" Spence

Cong Dist 6

FOR THE 6TH CONGRESSIONAL DISTRICT REPRESENTATIVE IN CONGRESS
(Vote for ONE)

Jeanne Ives

Gordon (Jay) Kinzler

Cong Dist 8

FOR THE 8TH CONGRESSIONAL DISTRICT REPRESENTATIVE IN CONGRESS
(Vote for ONE)

No Candidate

Cong Dist 11

FOR THE 11TH CONGRESSIONAL DISTRICT REPRESENTATIVE IN CONGRESS
(Vote for ONE)

Rick Laib

Krishna K. Bansal

Cong Dist 14

FOR THE 14TH CONGRESSIONAL DISTRICT REPRESENTATIVE IN CONGRESS
(Vote for ONE)

Sue Rezin

Catalina Lauf

Jerry Evans

Jim Oberweis

James T. "Jim" Marter

Ted Gradel

Anthony Catella

Senate Dist 22

FOR STATE SENATOR 22ND LEGISLATIVE DISTRICT
(Vote for ONE)

No Candidate

Senate Dist 25

FOR STATE SENATOR 25TH LEGISLATIVE DISTRICT
(Vote for ONE)

Jeanette Ward

Beth Goncher

Rep Dist 43

FOR THE 43RD REPRESENTATIVE DISTRICT IN THE GENERAL ASSEMBLY
(Vote for ONE)

No Candidate

Rep Dist 49

FOR THE 49TH REPRESENTATIVE DISTRICT IN THE GENERAL ASSEMBLY
(Vote for ONE)

Laura Curtis

Rep Dist 50

FOR THE 50TH REPRESENTATIVE DISTRICT IN THE GENERAL ASSEMBLY
(Vote for ONE)

Keith R. Wheeler

Rep Dist 52

FOR THE 52ND REPRESENTATIVE DISTRICT IN THE GENERAL ASSEMBLY
(Vote for ONE)

Martin McLaughlin

Rep Dist 65

FOR THE 65TH REPRESENTATIVE DISTRICT IN THE GENERAL ASSEMBLY
(Vote for ONE)

Dan Ugaste

Rep Dist 66

FOR THE 66TH REPRESENTATIVE DISTRICT IN THE GENERAL ASSEMBLY
(Vote for ONE)

Carolyn Schofield

Allen Skillicorn

Rep Dist 70

FOR THE 70TH REPRESENTATIVE DISTRICT IN THE GENERAL ASSEMBLY
(Vote for ONE)

Jeff Keicher

Rep Dist 83

FOR THE 83RD REPRESENTATIVE DISTRICT IN THE GENERAL ASSEMBLY
(Vote for ONE)

Donald R Walter

Rep Dist 84

FOR THE 84TH REPRESENTATIVE DISTRICT IN THE GENERAL ASSEMBLY
(Vote for ONE)

No Candidate

Cnty Bd Dist 2

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 2
(Vote for ONE)

No Candidate

Cnty Bd Dist 4

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 4
(Vote for ONE)

Tracy Miller

Cnty Bd Dist 6

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 6
(Vote for ONE)

No Candidate

Cnty Bd Dist 8

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 8
(Vote for ONE)

No Candidate

Cnty Bd Dist 10

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 10
(Vote for ONE)

Susan Starrett

David J. Brown

Cnty Bd Dist 12

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 12
(Vote for ONE)

Kenneth C. Shepro

Cnty Bd Dist 14

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 14
(Vote for ONE)

Mark Davoust

Steven J. Oscarson

Cnty Bd Dist 16

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 16
(Vote for ONE)

Michael J. Kenyon

Cnty Bd Dist 18

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 18
(Vote for ONE)

Andrew E. "Drew" Frasz

Cnty Bd Dist 20

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 20
(Vote for ONE)

Lucio Estrada

Cnty Bd Dist 22

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 22
(Vote for ONE)

Douglas J. Scheflow

Cnty Bd Dist 24

FOR MEMBER OF THE COUNTY BOARD DISTRICT 24
(Vote for ONE)

No Candidate

US Senate

FOR UNITED STATES SENATOR
(Vote for ONE)

Mark C. Curran JR.

Tom Tarter

Casey Chlebek

Peggy Hubbard

Robert Marshall

16th Jud Circuit

FOR JUDGE OF THE CIRCUIT COURT 16th JUDICIAL CIRCUIT
(Vote for ONE)

Elizabeth Flood

16th Jud Subcir 3

FOR JUDGE OF THE CIRCUIT COURT 16th JUDICIAL CIRCUIT 3rd SUBCIRCUIT
(Vote for ONE)

Robert K. Villa

Aurora 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 1
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 2
(Vote for ONE)

John A. "Jack" Cunningham

Aurora 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 3
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 4 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 4
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 5 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 5
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 6 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 6
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 7 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 7
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 8 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 8
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 9 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 9
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 10 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 10
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 11 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 11
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 12 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 12
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 13 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 13
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 14 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 14
(Vote for ONE)

No Candidate

Aurora 15 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Aurora 15
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 1
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 2
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 3
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 4 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 4
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 5 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 5
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 6 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 6
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 7 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 7
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 8 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 8
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 9 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 9
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 10 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 10
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 11 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 11
(Vote for ONE)

Susan Starrett

Batavia 12 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 12
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 13 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 13
(Vote for ONE)

Sylvia S. Keppel

Batavia 14 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 14
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 15 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 15
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 16 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 16
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 17 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 17
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 18 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 18
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 19 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 19
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 20 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 20
(Vote for ONE)

No Candidate

Batavia 21 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Batavia 21
(Vote for ONE)

No Candidate

Blackberry 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Blackberry 1
(Vote for ONE)

Bob Mankivsky

Blackberry 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Blackberry 2
(Vote for ONE)

Rodney Feece

Blackberry 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Blackberry 3
(Vote for ONE)

No Candidate

Blackberry 4 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Blackberry 4
(Vote for ONE)

Andrew E. "Drew" Frasz

Blackberry 5 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Blackberry 5
(Vote for ONE)

Vicki S. Danklefsen

Blackberry 6 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Blackberry 6
(Vote for ONE)

Michael Haddad

Big Rock 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Big Rock 1
(Vote for ONE)

William "Bill" White

Big Rock 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Big Rock 2
(Vote for ONE)

Terry Hunt

Burlington 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Burlington 1
(Vote for ONE)

Bob Walsh

Campton 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Campton 1
(Vote for ONE)

Kathryn E. Bolger

Campton 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Campton 2
(Vote for ONE)

Alan D. Rottmann

Campton 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Campton 3
(Vote for ONE)

Richard Johansen

Campton 4 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Campton 4
(Vote for ONE)

Mike L. Carlson

Campton 5 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Campton 5
(Vote for ONE)

William J. Paskey Jr

Campton 6 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Campton 6
(Vote for ONE)

Patrick A. Windsor II

Campton 7 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Campton 7
(Vote for ONE)

Andro A. Lerario

Campton 8 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Campton 8
(Vote for ONE)

No Candidate

Campton 9 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Campton 9
(Vote for ONE)

Barbara Wojnicki

Campton 10 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Campton 10
(Vote for ONE)

N. Sam Gallucci

Dundee 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 1
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 2
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 3
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 4 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 4
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 5 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 5
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 6 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 6
(Vote for ONE)

William C. Zelsdorf

Dundee 7 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 7
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 8 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 8
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 9 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 9
(Vote for ONE)

Margaret Scalfaro

Dundee 10 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 10
(Vote for ONE)

John Marsala

Dundee 11 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 11
(Vote for ONE)

Allen Skillicorn

Dundee 12 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 12
(Vote for ONE)

Virginia Gregg

Dundee 13 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 13
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 14 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 14
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 15 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 15
(Vote for ONE)

Marykay Bocain

Dundee 16 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 16
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 17 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 17
(Vote for ONE)

Robert "Cowboy" Krebiehl

Dundee 18 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 18
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 19 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 19
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 20 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 20
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 21 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 21
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 22 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 22
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 23 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 23
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 24 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 24
(Vote for ONE)

Chris Kempf

Dundee 25 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 25
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 26 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 26
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 27 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 27
(Vote for ONE)

Susan L. Ejzak

Dundee 28 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 28
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 29 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 29
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 30 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 30
(Vote for ONE)

Michael Bielak

Dundee 31 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 31
(Vote for ONE)

Gail Lungren

Dundee 32 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 32
(Vote for ONE)

Linda Tamas-Prestia

Dundee 33 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 33
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 34 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 34
(Vote for ONE)

No Candidate

Dundee 35 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Dundee 35
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 1
(Vote for ONE)

Sandy Wegman

Elgin 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 2
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 3
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 4 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 4
(Vote for ONE)

Jason Dusenberry

Elgin 5 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 5
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 6 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 6
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 7 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 7
(Vote for ONE)

Douglas J. Scheflow

Elgin 8 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 8
(Vote for ONE)

Cody Holt

Elgin 9 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 9
(Vote for ONE)

Joy Symonds

Elgin 10 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 10
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 11 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 11
(Vote for ONE)

Lucio Estrada

Elgin 12 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 12
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 13 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 13
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 14 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 14
(Vote for ONE)

William Werst

Elgin 15 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 15
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 16 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 16
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 17 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 17
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 18 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 18
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 19 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 19
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 20 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 20
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 21 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 21
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 22 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 22
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 23 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 23
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 24 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 24
(Vote for ONE)

Thomas M. Hartwell

Elgin 25 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 25
(Vote for ONE)

Julie Schmidt

Elgin 26 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 26
(Vote for ONE)

Shane Nowak

Elgin 27 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 27
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 28 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 28
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 29 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 29
(Vote for ONE)

Jeffrey A. Meyer

Elgin 30 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 30
(Vote for ONE)

Susan K. Hansen

Elgin 31 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 31
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 32 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 32
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 33 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 33
(Vote for ONE)

Fred Gomez

Elgin 34 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 34
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 35 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 35
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 36 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 36
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 37 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 37
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 38 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 38
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 39 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 39
(Vote for ONE)

Michael J. Kenyon

Elgin 40 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 40
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 41 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 41
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 42 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 42
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 43 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 43
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 44 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 44
(Vote for ONE)

George Bero

Elgin 45 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 45
(Vote for ONE)

Ozzy Mendez

Elgin 46 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 46
(Vote for ONE)

David J. Rickert

Elgin 47 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 47
(Vote for ONE)

Ronald S. Edelmann

Elgin 48 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 48
(Vote for ONE)

Karen Dowling

Elgin 49 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 49
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 50 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 50
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 51 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 51
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 52 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 52
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 53 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 53
(Vote for ONE)

Todd Hartwell

Elgin 54 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 54
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 55 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 55
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 56 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 56
(Vote for ONE)

Gregory J. Lieser

Elgin 57 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 57
(Vote for ONE)

No Candidate

Elgin 58 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 58
(Vote for ONE)

Nicole Dean Vallejo

Elgin 59 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Elgin 59
(Vote for ONE)

No Candidate

Geneva 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 1
(Vote for ONE)

Jim Lyons

Geneva 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 2
(Vote for ONE)

No Candidate

Geneva 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 3
(Vote for ONE)

No Candidate

Geneva 4 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 4
(Vote for ONE)

Dan Ugaste

Geneva 5 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 5
(Vote for ONE)

Kathy L. Peine

Geneva 6 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 6
(Vote for ONE)

No Candidate

Geneva 7 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 7
(Vote for ONE)

No Candidate

Geneva 8 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 8
(Vote for ONE)

Susan B. Dixon

Geneva 9 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 9
(Vote for ONE)

Christopher Barclay

Geneva 10 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 10
(Vote for ONE)

Patrick J. Murtaugh

Geneva 11 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 11
(Vote for ONE)

Douglas B. Warlick

Geneva 12 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 12
(Vote for ONE)

No Candidate

Geneva 13 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 13
(Vote for ONE)

No Candidate

Geneva 14 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 14
(Vote for ONE)

Andrew Whitfield

Geneva 15 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 15
(Vote for ONE)

No Candidate

Geneva 16 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 16
(Vote for ONE)

No Candidate

Geneva 17 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 17
(Vote for ONE)

Molly Cox

Geneva 18 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 18
(Vote for ONE)

Deborah Kanarowski

Geneva 19 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 19
(Vote for ONE)

Bobby Piton

Geneva 20 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 20
(Vote for ONE)

No Candidate

Geneva 21 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Geneva 21
(Vote for ONE)

Gerald "Jerry" Drabik

Hampshire 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Hampshire 1
(Vote for ONE)

Connie Von Keudell

Hampshire 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Hampshire 2
(Vote for ONE)

No Candidate

Hampshire 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Hampshire 3
(Vote for ONE)

Laura M. Pollastrini

Kaneville 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Kaneville 1
(Vote for ONE)

No Candidate

Plato 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Plato 1
(Vote for ONE)

Gregory Perko

Plato 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Plato 2
(Vote for ONE)

Cherie Hamilton

Plato 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Plato 3
(Vote for ONE)

No Candidate

Rutland 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Rutland 1
(Vote for ONE)

Gary Daugherty

Rutland 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Rutland 2
(Vote for ONE)

Thomas Ray Eaton

Jonathan "Jon" Gaeta

Rutland 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Rutland 3
(Vote for ONE)

No Candidate

Rutland 4 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Rutland 4
(Vote for ONE)

Patricia O'Connor

Rutland 5 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Rutland 5
(Vote for ONE)

No Candidate

Rutland 6 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Rutland 6
(Vote for ONE)

David Le Clercq Sr.

Rutland 7 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Rutland 7
(Vote for ONE)

Christopher Yaeger

Rutland 8 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Rutland 8
(Vote for ONE)

Tom Koppie

Rutland 9 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Rutland 9
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 1
(Vote for ONE)

John J. Hoscheit

St. Charles 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 2
(Vote for ONE)

Donald P. De Witte

St. Charles 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 3
(Vote for ONE)

Robert T. Gephart

St. Charles 4 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 4
(Vote for ONE)

Chris A. Studebaker

St. Charles 5 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 5
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 6 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 6
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 7 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 7
(Vote for ONE)

Kenneth C. Shepro

St. Charles 8 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 8
(Vote for ONE)

Mark Davoust

St. Charles 9 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 9
(Vote for ONE)

Stephen D. Brown

St. Charles 10 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 10
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 11 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 11
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 12 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 12
(Vote for ONE)

Erin K. Madden

St. Charles 13 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 13
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 14 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 14
(Vote for ONE)

John Arthur Anderson

St. Charles 15 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 15
(Vote for ONE)

Mark J. Rake

St. Charles 16 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 16
(Vote for ONE)

Arthur J. Lemke

St. Charles 17 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 17
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 18 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 18
(Vote for ONE)

Anthony L. Catella

St. Charles 19 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 19
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 20 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 20
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 21 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 21
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 22 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 22
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 23 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 23
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 24 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 24
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 25 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 25
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 26 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 26
(Vote for ONE)

Craig C. Conn

St. Charles 27 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 27
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 28 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 28
(Vote for ONE)

Robert A. Kudlicki, Jr.

St. Charles 29 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 29
(Vote for ONE)

L. Robert Russell

St. Charles 30 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 30
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 31 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 31
(Vote for ONE)

Diane Hemmingsen

St. Charles 32 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 32
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 33 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 33
(Vote for ONE)

No Candidate

St. Charles 34 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, St. Charles 34
(Vote for ONE)

Richard J. Artz

Sugar Grove 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Sugar Grove 1
(Vote for ONE)

Karen Bobbe

Sugar Grove 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Sugar Grove 2
(Vote for ONE)

Marion Bond

Sugar Grove 3 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Sugar Grove 3
(Vote for ONE)

No Candidate

Sugar Grove 4 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Sugar Grove 4
(Vote for ONE)

Sean Patrick Herron

Sugar Grove 5 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Sugar Grove 5
(Vote for ONE)

David Paluch

Sugar Grove 6 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Sugar Grove 6
(Vote for ONE)

Ted Koch

Virgil 1 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Virgil 1
(Vote for ONE)

No Candidate

Virgil 2 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Virgil 2
(Vote for ONE)

Debbie Washburn

Ward 01 Pct 01 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 01 Pct 01
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 01 Pct 02 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 01 Pct 02
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 01 Pct 03 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 01 Pct 03
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 01 Pct 04 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 01 Pct 04
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 01 Pct 05 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 01 Pct 05
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 01 Pct 06 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 01 Pct 06
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 01 Pct 07 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 01 Pct 07
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 01 Pct 08 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 01 Pct 08
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 01 Pct 09 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 01 Pct 09
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 02 Pct 01 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 02 Pct 01
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 02 Pct 02 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 02 Pct 02
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 02 Pct 03 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 02 Pct 03
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 02 Pct 04 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 02 Pct 04
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 02 Pct 05 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 02 Pct 05
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 02 Pct 06 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 02 Pct 06
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 03 Pct 01 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 03 Pct 01
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 03 Pct 02 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 03 Pct 02
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 03 Pct 03 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 03 Pct 03
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 03 Pct 04 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 03 Pct 04
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 03 Pct 05 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 03 Pct 05
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 03 Pct 06 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 03 Pct 06
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 03 Pct 07 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 03 Pct 07
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 04 Pct 01 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 04 Pct 01
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 04 Pct 02 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 04 Pct 02
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 04 Pct 03 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 04 Pct 03
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 04 Pct 04 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 04 Pct 04
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 04 Pct 05 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 04 Pct 05
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 04 Pct 06 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 04 Pct 06
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 04 Pct 07 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 04 Pct 07
(Vote for ONE)

Tracy Miller

Ward 04 Pct 08 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 04 Pct 08
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 04 Pct 09 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 04 Pct 09
(Vote for ONE)

Fran Shaw

Sarah Lauzen (Withdrawn)

Ward 04 Pct 10 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 04 Pct 10
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 01 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 01
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 02 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 02
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 03 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 03
(Vote for ONE)

Ingrid Hoper

Ward 05 Pct 04 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 04
(Vote for ONE)

Keith A. Burke

Ward 05 Pct 05 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 05
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 06 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 06
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 07 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 07
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 08 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 08
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 09 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 09
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 10 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 10
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 11 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 11
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 12 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 12
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 13 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 13
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 05 Pct 14 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 05 Pct 14
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 06 Pct 01 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 06 Pct 01
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 06 Pct 02 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 06 Pct 02
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 06 Pct 03 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 06 Pct 03
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 06 Pct 04 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 06 Pct 04
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 06 Pct 05 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 06 Pct 05
(Vote for ONE)

Donald G. Baltzer

Ward 06 Pct 06 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 06 Pct 06
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 06 Pct 07 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 06 Pct 07
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 06 Pct 08 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 06 Pct 08
(Vote for ONE)

Linda J. Wish

Ward 06 Pct 09 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 06 Pct 09
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 06 Pct 10 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 06 Pct 10
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 07 Pct 01 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 07 Pct 01
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 07 Pct 02 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 07 Pct 02
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 07 Pct 03 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 07 Pct 03
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 07 Pct 04 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 07 Pct 04
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 07 Pct 05 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 07 Pct 05
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 07 Pct 06 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 07 Pct 06
(Vote for ONE)

No Candidate

Ward 10 Pct 01 Precinct Committeeperson

FOR PRECINCT COMMITTEEPERSON, Ward 10 Pct 01
(Vote for ONE)

No Candidate

National Delegate Cd06

FOR DELEGATE TO THE NATIONAL NOMINATING CONVENTION SIXTH CONGRESSIONAL DISTRICT
(Vote for THREE)

Aaron Del Mar (Trump)

Patrice Ronczkowski (Trump)

William Merchantz (Trump)

Alternate Delegate Cd06

FOR ALTERNATE DELEGATE TO THE NATIONAL NOMINATING CONVENTION SIXTH CONGRESSIONAL DISTRICT
(Vote for THREE)

Richard Janor (Trump)

Scott Seaman (Trump)

Karen Dowling (Trump)

National Delegate Cd08

FOR DELEGATE TO THE NATIONAL NOMINATING CONVENTION EIGHTH CONGRESSIONAL DISTRICT
(Vote for THREE)

Joseph Folisi (Trump)

Anthony Iosco (Trump)

Nick Peric (Trump)

Alternate Delegate Cd08

FOR ALTERNATE DELEGATE TO THE NATIONAL NOMINATING CONVENTION EIGHTH CONGRESSIONAL DISTRICT
(Vote for THREE)

Allen Skillicorn (Trump)

Nimish Jani (Trump)

Peter Kopsaftis (Trump)

National Delegate Cd11

FOR DELEGATE TO THE NATIONAL NOMINATING CONVENTION ELEVENTH CONGRESSIONAL DISTRICT
(Vote for THREE)

Roger Claar (Trump)

Michelle Smith (Trump)

Raquel Mitchell (Trump)

Alternate Delegate Cd11

FOR ALTERNATE DELEGATE TO THE NATIONAL NOMINATING CONVENTION ELEVENTH CONGRESSIONAL DISTRICT
(Vote for THREE)

Laura Kochan (Trump)

Dominick Stella (Trump)

Carl Miller (Trump)

National Delegate Cd14

FOR DELEGATE TO THE NATIONAL NOMINATING CONVENTION FOURTEENTH CONGRESSIONAL DISTRICT
(Vote for THREE)

Laura Pollastrini (Trump)

Nicole Prater (Trump)

Charles "Chuck" Wheeler (Trump)

Alternate Delegate Cd14

FOR ALTERNATE DELEGATE TO THE NATIONAL NOMINATING CONVENTION FOURTEENTH CONGRESSIONAL DISTRICT
(Vote for THREE)

Tim Bagby (Trump)

John "Jack" Lynch (Trump)

Cornelius Shanahan (Trump)